Nové hry v knihovně 🎲

Využili jsme skvělé nabídky vydavatelství Mindok a zakoupili jsme do knihovny řadu nových deskových i karetních her, které jistě potěší děti i dospělé.

Hned na začátku představuji kvízové hry Desítka, Přines si svou knihu a Země na cestách.

Dále hry pro děti Bystroočko, Duch, Krabčáci Kočka Karla, které si rádi zahrají i dospělí.

Nesmím zapomenout na oblíbenou hru Carcassone, ke které jsme přidali i další hry podobného rázu – Kingdomino a Machi Koro.

Možná si někdo rád zahraje i některou z nových párty her – Krycí jménaPlay! Gold a To je otázka!.

No a jako v knihách, které vás vtáhnou do děje a najednou prožíváte s hlavním hrdinou či hrdinkou jejich osudy, tak i v Legendách západu se z hráčů mohou stát kovbojové, indiáni, či desperáti.

Určitě se máte na co těšit.