KORÁLKOVÁ MINIDÍLNA V KNIHOVNĚ

V takovou malou korálkovou dílnu se proměnila knihovna ve středu 23. června odpoledne. Stala se součásti slavnostního vyhodnocení vítězů soutěže „Lovci perel“. Lovci perel si mohli tady mohli své perlové úlovky proměnit v náramky nebo přívěsky. Náramky si mohli vyrobit další zájemci z řad návštěvníků knihovny, protože náš krámek pamatoval i na ně, a měl pro ně nějaký ten korálek připravený.

U příležitosti vyhodnocení soutěže Lovci perel jsme vyprodávali náš Perlový krámek.

Není to obyčejný krámek, protože za běžné peníze tady nenakoupíte. Nakupovat drobné dárky v něm můžete jen za kouzelné Morióny, které získávají lovci perel  za zodpovězení nepovinných soutěžních otázek. Otevřeno mívá vždy první týden v měsíci. A protože lovci perel budou během prázdnin odpočívat, náš krámek bude mít zavřeno.

Otevřeme opět v září 2021, kdy vyhlásíme nové kolo soutěže „Lovci perel“.