Podzimní povídání s knížkou v knihovně 🍁

Na pásmo pohádek a povídání o podzimu se ve středu 5.října dopoledne zastavili v knihovně předškoláci z mateřské školky. Povídali jsme si, četli pohádky a trochu zazpívali. A také jsme se společně snažili rozveselit smutný papírový strom tím, že jej děti oblepily a ozdobily barevnými listy. Moc se dětem povedl.
Na závěr našeho setkání čekal na děti ještě jeden důležitý úkol – připravit náš Pohádkovník na zimu.
Stalo se už tradicí, že každý rok na jaře děti ozdobí strom u chodníků vedoucí do knihovny. Motýlci, berušky, pohádkové postavy, nebo jako letošní ptáčci pak po celé léto. Na podzim pak zase spolu s dětmi stromek odstrojíme a pohádkovníkovou tabulku uložíme v knihovně, kde si počká hezky v teple na jaro.