LOVCI PEREL DOPLULI

Ve středu 22. června 2022 malí lovci knižních perel po roční plavbě konečně dopluli do domovského přístavu, kde se mohli pochlubit svým úlovkem.

Ulovené perly jsme spočítali a u rybníčku v zahradě jsme na společné akci se školní družinou vyhlásili a odměnili vítěze. Mezi ty nejlepší podle věkových kategoriích patřili: Nikolas Parks, Alex Heryán, Štěpán Randus, Anežka Vrtalová, Emma Kramolišová a Šárka Randýsková. Na vítěze čekaly vedle diplomu i odměny v podobě knižních poukázek na výběr knih podle svého vlastního přání.

Ale i na ty méně úspěšné lovce čekaly odměny v podobě knih, komiksových průvodců Rožnovem pod Radhoštěm, nebo jiných drobností. A na koho se nedostalo, tak ten se mohl přidat k dětem ze školní družiny a zúčastnit se výprodeje Perlového krámku.


A tak různé bloky a bločky, fixy, tužky a pastelky, pexesa a omalovánky, přívěsky a magnetky našly nové majitele. Doufám, že dětem udělaly radost.

Jedna plavba skončila, mnozí lovci dopluli, někteří se cestou ztratili, jiní se už těší na tu další. A právě ti nebudou muset dlouho čekat, protože na nový lov do knižního moře opět vydáme po prázdninách.Zaujal vás článek, sdílejte dál: