KNIHOVNA OZNAMUJE !!!!

Od  středy 14.4.2021 bude  mít  Místní knihovna ve Vidči  otevřeno opět podle standardní otevírací doby:

Středa : 10:00 –  17:00

Pátek:    12:00 –  17:00

Dostupné služby: půjčování a vracení dokumentů přímo v knihovně bez nutnosti předchozího objednání, reprografické služby, bibliografické a informační služby.

Nedostupné služby: veřejný internet, vzdělávací a kulturní akce pro veřejnost

V souladu s aktuálně platnými nařízeními je vstup do prostor knihovny umožněn pouze osobám s respirátorem FFP2 (KN95), návštěvníci jsou povinni používat dezinfenci a rorestupy.

Pobyt v prostorách knihovny prosím omezujte na nezbytně nutnou dobu.

*************************************************************************************************

Vzhledem k dynamicky vyvíjející se situaci okolo COVID19 se může v dalších dnech způsob provozu knihovny změnit. O těchto změnách budeme informovat na našich www stránkách, prostřednictvím facebooku